Náš príbeh

Za nápadom vytvoriť Sejfly, aplikáciu, ktorá spája cestujúcich s profesionálnymi prepravnými spoločnosťami, stojí mnoho nacestovaných kilometrov a najmä odhodlanie robiť veci inak. Našou hlavnou prioritou je od samotného počiatku bezpečnosť. Tá je v čase, kedy s aplikáciou prichádzame na trh, globálne ohrozená pandémiou, ktorej výskyt mimo iného značne obmedzil aj medzinárodnú prepravu.

Jedným z najbezpečnejších a najpohodlnejších spôsobov cestovania je jazda autom. Vlastné vozidlo však vyžaduje okrem vstupnej investície aj pravidelnú údržbu a tak čoraz viac ľudí volí možnosť jazdy zdieľanou dopravou - cestujúci sa prepravuje v malých skupinách z adresy na adresu bez prestupov, čím sa minimalizujú riziká, ktoré vznikajú pri cestovaní hromadnou dopravou. Ďalšou výhodou zdieľaného cestovania je zmiernenie ekologického dopadu na našu planétu, čomu v Sejfly dopomáhame aj tým, že za každú uskutočnenú jazdu vysádzame stromy, ktoré neutralizujú vzniknutú uhlíkovú stopu.

Prepravné spoločnosti fungujú najčastejšie formou telefonického dispečingu. Tento prístup je veľmi osobný, ale zbytočne zdĺhavý pre prepravcu aj cestujúceho. Našim cieľom je zlúčiť všetkých profesionálnych prepravcov do jednej prehľadnej platformy, kde si cestujúci budú môcť objednať jazdu na 3 kliknutia, čím sa celý proces rezervácie jázd pre obe strany značne zjednoduší.

Vstup do online sveta nielenže prepravcom otvorí dvere k ďalším potencionálnym zákazníkom, ale aj zjednoduší komunikáciu s nimi. Veríme, že dokážeme vybudovať platformu prospešnú pre cestujúcich aj prepravcov, a že spolu zvýšime efektivitu, kvalitu a bezpečnosť jázd, čím pozitívne ovplyvníme aj dopad na životné prostredie.

Ľahšou cestou do sveta

Sejfly

Ostaňme v kontakte

Prosím, zadajte Váš e-mail v správnom tvare.