Aplikácia, ktorá Vás spojí s cestujúcimi
do 3 klikov

Prečo Sejfly

VIAC OBJEDNÁVOK

So Sejfly zvýšite uživateľský komfort cestujúcim, ktorí si detaily o Vašich službách spolu s cenovou ponukou pre danú jazdu nájdu do 3 klikov, čo Vám umožní osloviť väčší počet zákazníkov.

VŠETKO POHROMADE

Spravujte Vaše objednávky kedykoľvek a kdekoľvek, na Vašom počítači alebo mobilnom zariadení. Všetky dôležité informácie a komunikáciu s cestujúcimi tak máte vždy po ruke na jednom mieste.

DOBRÉ MENO

Dajte si záležať na dobrej skúsenosti cestujúcich - naša aplikácia Vám umožní získavať hodnotenia a spätnú väzbu od zákazníkov, čo Vám umožní prezentovať Vašu spoločnosť a jej hodnoty a odlíšiť sa tak od konkurencie.

REZERVÁCIE & STORNO

Urýchlime a zjednodušíme procesy Vašich rezervácií a ručíme za prípadné storno poplatky. Samotná registrácia je zdarma a nemáme ani žiadne ďalšie poplatky - províziu hradíte iba za jazdy, ktoré sa naozaj uskutočnili.

PLATBY ONLINE

Pomocou našej platobnej brány sa proces rezervácie podstatne urýchli a zjednoduší pre Vás aj pre zákazníka. Platby vykonané týmto spôsobom sú prevedené rýchlejšie ako bankovým prevodom a sú rovnako bezpečné.

PREHĽAD O TRHU

Vďaka aplikácii získate nielen prehľad o Vašich objednávkach, ale aj informácie o najčastejšie vyhľadávaných trasách zo strany cestujúcich, čo Vám pomôže pri plánovaní Vašich ďalších jázd.

Chcete sa dozvedieť viac?
Zanechajte nám kontakt a obratom sa Vám ozveme.

Kontaktné údaje

Ako to funguje

Našim cieľom je zjednodušiť procesy prepravcov a zvýšiť ich zisk


01

Kam to bude

Po jednoduchej registrácii a overení údajov Vám navrheme individuálne riešenie a vytvoríme firemný profil, ktorý Vám umožní vytvárať ďalšie účty pre Vašich zamestnancov, plánovať jazdy, určiť ceny, stanoviť výšku storno poplatkov a spravovať objednávky.

Ako sa registrovať
02

Pohodlnejšie ako kedykoľvek predtým

Cestujúci si určením presnej adresy nástupu a cieľa budú môcť okamžite zobraziť Vaše jazdy v daný deň spolu s cenovou ponukou. Následne si budú môcť jazdu pohodlne zarezervovať a zaplatiť online.

03

Potvrdenie jazdy

Po uskutočnení objednávky obdržíte kontaktné údaje cestujúceho a detaily jazdy. Následne sa s cestujúcim môžete spojiť telefonicky alebo prostredníctvom chatu priamo v našej aplikácii.