Cestujúci
Ako si objednám jazdu?

Objednávku vytvoríte pohodlne na pár klikov. Jednoducho zadáte odkiaľ, kam a kedy chcete cestovať a po zobrazení ponúkaných jázd od rôznych prepravcov si vyberiete tú, ktorá je pre Vás najvýhodnejšia. Po zvolení konkrétnej cesty sa prihlásite/ registrujete a jazdu rezervujete/ zaplatíte.

Aký je postup po rezervácii jazdy?

Po vytvorení rezervácie Vám jazdu potvrdí prepravca. Detaily Vašej jazdy (čas nástupu a príchod do cieľa) budú upresnené telefonicky prepravcom najneskôr 24 hodín pred nástupom.

Ako sa môžem zaregistrovať?

Registrácia prebieha jednoducho na našich stránkach buď prostredníctvom Vášho emailu alebo prostredníctvom sociálnych sietí, Vášho Facebook alebo Google účtu.

Aké výhody získam po registrácii v aplikácii Sejfly?

Sejfly Vám ako jediná platforma ponúka služby najkvalitnejších prepravcov na trhu na jednom mieste. Prostredníctvom internetu si tak pohodlne môžete vybrať z ponuky viacerých prepravcov. Ušetríte čas volaním na dispečingy jednotlivých prepravných spoločností, aby ste sa dozvedeli ich podmienky, a či jazdu na Vami zadaný deň a trasu ponúkajú. Všetky Vaše objednávky si môžete jednoducho spravovať priamo na Vašom profile. Vízia Sejfly je tiež umožniť cestujúcim čo najviac ekologickú formu prepravy, preto sme sa rozhodli pre spoluprácu s organizáciou plant for the planet – za každú Vašu jazdu necháme vysadiť strom a tak sa spolu s nami môžete podieľať na ochrane životného prostredia.

Je cestovanie prostredníctvom Sejfly bezpečné? Overujete prepravcov, s ktorými spolupracujete?

Sejfly si zakladá predovšetkým na bezpečnej a pohodlnej jazde cestujúcich, preto pri uzatváraní spolupráce s prepravnými spoločnosťami vždy kontrolujeme ich príslušné povolenia. Spolupracujeme iba s prepravcami, ktorí na diaľkové jazdy nasadzujú 2 šoférov, ktorí sa v prípade potreby môžu striedať.

Ako cestujúci máte zároveň možnosť jednotlivých prepravcov hodnotiť. Pri výbere jazdy sa môžete rozhodnúť na základe predchádzajúcich hodnotení a tiež pomôcť pri rozhodovaní ďalším cestujúcim.

Aký je poplatok za používanie Sejfly?

Registrácia, ako aj členstvo je úplne zdarma. Platíte iba za Vami vytvorené objednávky u prepravcov. Prehľad Vašich objednávok nájdete na Vašom profile.

Akým spôsobom prebieha platba za objednávku?

Váš cestovný lístok môžete zaplatiť jednoducho online, prostredníctvom internetu, a tak pri sebe pred jazdou nemusíte mať vyšší obnos hotovosti.

Môžem objednávku jazdy stornovať?

Objednávku môžete stornovať zdarma priamo z Vášho profilu do 12 hodín od jej vytvorenia. Vieme, že situácia sa môže zmeniť, preto prosím stornujte svoju objednávku ihneď, ako budete vedieť, že nevycestujete, aby ste tak uvoľnili miesto ďalším cestujúcim a vyhli sa storno poplatkom. Storno poplatky môžu byť účtované najneskôr 72 hodín pred odjazdom, podmienky jednotlivých prepravcov nájdete pri ponuke konkrétnych jázd.

Ako mám postupovať v prípade, že som s prepravou nebol/a spokojný/á?

V prípade, že ste nebol/a spokojný/á s konkrétnou prepravou, prosím, kontaktujte nás na emailovej adrese denis@sejfly.com. V emaile prosím opíšte dôvod Vašej sťažnosti, napríklad neskorý príchod šoférov alebo neskoré vyloženie na mieste určenia, prípadne nevhodné správanie šoféra/ov alebo bezpečnosť počas ich jazdy, prípadne čistota vozidla. Po každej jazde môžete prepravnej spoločnosti, s ktorou ste cestovali, udeliť recenziu.

Môže prepravca moju požiadavku na jazdu odmietnuť?

Pri nerešpektovaní a/alebo hrubom porušení podmienok jednotlivého prepravcu (v prípade požitia alkoholu alebo drog, v prípade agresívneho správania, atď …) alebo v prípade veľkého počtu negatívnych hodnotení od prepravcu, môže prepravca prepravu odmietnuť bez možnosti vrátenia ceny lístka. Prepravný poriadok zvoleného prepravcu bude zaslaný na Váš email.

Môže prepravca jazdu zrušiť?

Prepravca môže v prípade závažných udalostí jazdu zrušiť. Za závažné udalosti sa považuje napríklad porucha vozidla alebo veľmi nepriaznivé počasie. Tieto prípady sú riešené individuálne podľa prepravných podmienok prepravcu, zvyčajne je buď zabezpečené náhradné vozidlo alebo je cestujúcemu vrátená plná cena cestovného lístka.

Čo, ak sa rozhodnem zrušiť svoj Sejfly účet?

V prípade, že už nebudete chcieť aplikáciu Sejfly naďalej využívať, nie ste viazaní výpovednou dobou a môžete svoj profil kedykoľvek bez problémov zrušiť. Svoj účet zrušíte jednoducho tak, že nás s Vašou žiadosťou kontaktujete na emailovej adrese claims@sejfly.com.

Prepravca
Prečo spolupracovať so Sejfly?

So Sejfly sa dostanete technologicky do 21. storočia, a tým nielenže zvýšite užívateľský komfort Vašich súčasných zákazníkov, ale tiež zvýšite svoje šance zaujať nových cestujúcich na trhu a znásobíte potenciál Vašej firmy. Všetky výhody spolupráce so Sejfly nájdete na tomto odkaze (preklik na prečo sejfly).

Aké podmienky musím splniť, aby som prostredníctvom Sejfly mohol ponúkať svoje prepravné služby?

Na to, aby ste v aplikácii Sejfly mohli ponúkať svoje prepravné služby, potrebujete platné povolenie na prevádzkovanie dopravnej spoločnosti a mať predmet podnikania riadne zapísaný v Obchodnom registri SR. Okrem splnenia požiadaviek, ktoré sú nevyhnutné pre legálne podnikanie v preprave, je potrebné splniť aj bezpečnostné podmienky Sejfly a to najmä podmienky týkajúce sa stavu a roku výroby vozidla a počte vodičov - vodiči jazdia vždy dvaja, pre zvýšenie bezpečnosti cestujúcich aj samotných vodičov. Presné znenie podmienok nájdete tu (preklik na VOP).

Aký je postup, aby bolo prostredníctvom Sejfly možné zverejňovať ponúkané jazdy?

Po registrácii (preklik) sa s Vašou spoločnosťou spojí pracovník Sejfly, aby overil údaje o spoločnosti a potrebné licencie. Po úspešnej kontrole údajov nasleduje digitalizácia jázd operátorom - geografické pokrytie, Váš cenník a tiež plánované dátumy jázd. V aplikácii Vám bude vytvorený profil, z ktorého môžete jazdy jednoducho spravovať, vrátane potvrdenia rezervácií a tak budete mať prehľad o objednávkach vždy po ruke, vo Vašom mobilnom zariadení.

Ako vytvorím ponuku jazdy?

Vaše pravidelné jazdy budú digitalizované našim operátorom. Jazdu tiež jednoducho vytvoríte na Vašom profile v sekcii jazdy.

Ako stanovím cenu jazdy?

Základnou jednotkou pre výpočet ceny jazdy je vzdialenosť a čas od štartu od cieľa. Cenník je možné upraviť taktiež na základe obsadenosti vozidla na danej trase.

Čo ak zákazník stornuje objednávku jazdy?

Po registrácii (preklik) sa s Vašou spoločnosťou spojí pracovník Sejfly, aby overil údaje o spoločnosti a potrebné licencie. Po úspešnej kontrole údajov nasleduje digitalizácia jázd operátorom - geografické pokrytie, Váš cenník a tiež plánované dátumy jázd. V aplikácii Vám bude vytvorený profil, z ktorého môžete jazdy jednoducho spravovať, vrátane potvrdenia rezervácií a tak budete mať prehľad o objednávkach vždy po ruke, vo Vašom mobilnom zariadení.

Aký je postup, aby bolo prostredníctvom Sejfly možné zverejňovať ponúkané jazdy?

Garancia Sejfly Vám zaručí vyplatenie storno poplatkov na základe Vami stanovených obchodných podmienok.

Aký je poplatok za členstvo v Sejfly?

Registrácia, ako aj členstvo je úplne zdarma.

Ako prebieha platba za uskutočnené objednávky?

Platba pre prepravcu prebieha vo forme faktúr raz týždenne alebo raz mesačne podľa individuálnej dohody medzi prepravcom a Sejfly. Detailné informácie nájdete tu (preklik na VOP).

Môžem o členstvo v Sejfly prísť?

Pri nerešpektovaní a/alebo hrubom porušení podmienok užívania Sejfly alebo v prípade veľkého počtu negatívnych hodnotení od cestujúcich, môže byť dohoda o spolupráci mezi Sejfly a prepravnou spoločnosťou rozviazaná.

Čo, ak sa rozhodnem spoluprácu so Sejfly ukončiť?

V prípade, že už nebudete chcieť so Sejfly spolupracovať, nie ste viazaní výpovednou dobou a môžete kedykoľvek spoluprácu bez problémov rozviazať.

Firma
Level 2A

Level 2A Contents

Level 2B
Level 2B Contents
Level 2C
Level 2C Contents